Syrop Z Pędów Sosny 500ml

Cena: 22,00

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
578 611 696
Syrop Z Pędów Sosny 500ml

Ten wyjątkowy sok jest wykonany z delikatnych pędów sosny, które nadają mu unikalny smak i aromat. To prawdziwie naturalny napój, który może przynieść wiele korzyści dla zdrowia. Sok z pędów sosny jest bogaty w witaminy i składniki odżywcze, które mogą wspomagać układ odpornościowy i poprawiać samopoczucie. Dodatkowo, sosna jest znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych i antyseptycznych. To napój, który pozwala Ci cieszyć się smakiem natury i dbać o swoje zdrowie!

najwyższa jakość serków górlaskich

Nasza jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych serów i wędlin. Wszystkie wyroby produkowane są z wyłącznie regionalnych surowców. Korzystamy jedynie z tradycyjnych receptur, dzięki którym nasze zarówno sery jak i wędliny charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tatrzańskich hal.

Czytaj dalej

Dlaczego nasze sery

Produkcją tradycyjnych serów góralskich: oscypków, korbaczy, czy buncu owczego zajmujemy się od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, pasji do tradycji, mleku które pochodzi wyłącznie od owiec wypasanych na ekologicznie czystych podhalańskich halach, nasze sery smakują tak jak dawniej, a ich jakość nie ma sobie równych.

Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Wyśmienity smak

100% regionalne

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Przewiń stronę do początku