Syrop Z Kwiatu Bzu 500ml

Cena: 22,00

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
578 611 696
Syrop Z Kwiatu Bzu 500ml

Syrop z kwiatu bzu to kolejna smakowa przygoda, której nie możesz przegapić. Kwiaty bzu mają delikatny, słodki aromat i są idealne do przygotowania syropu. Ten syrop jest doskonały do dodawania do napojów, koktajli czy nawet do deserów. Kwiat bzu ma również wiele korzyści zdrowotnych, ponieważ zawiera przeciwutleniacze i może pomóc w łagodzeniu objawów przeziębienia. Spróbuj syropu z kwiatu bzu i ciesz się jego wyjątkowym smakiem!

najwyższa jakość serków górlaskich

Nasza jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych serów i wędlin. Wszystkie wyroby produkowane są z wyłącznie regionalnych surowców. Korzystamy jedynie z tradycyjnych receptur, dzięki którym nasze zarówno sery jak i wędliny charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tatrzańskich hal.

Czytaj dalej

Dlaczego nasze sery

Produkcją tradycyjnych serów góralskich: oscypków, korbaczy, czy buncu owczego zajmujemy się od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, pasji do tradycji, mleku które pochodzi wyłącznie od owiec wypasanych na ekologicznie czystych podhalańskich halach, nasze sery smakują tak jak dawniej, a ich jakość nie ma sobie równych.

Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Wyśmienity smak

100% regionalne

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Przewiń stronę do początku