Syrop Z Czarnego Bzu 500ml

Cena: 22,00

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
578 611 696
Syrop Z Czarnego Bzu 500ml

Syrop z czarnego bzu to smakowa przygoda, której nie możesz przegapić. Czarny bez to roślina o charakterystycznym, lekko kwaskowatym smaku, który nadaje syropowi wyjątkowego aromatu. Ten syrop jest idealny do dodawania do napojów, koktajli czy nawet do deserów. Czarny bez ma również wiele korzyści zdrowotnych, ponieważ jest bogaty w przeciwutleniacze i witaminę C. Spróbuj i rozkoszuj się unikalnym smakiem!

najwyższa jakość serków górlaskich

Nasza jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych serów i wędlin. Wszystkie wyroby produkowane są z wyłącznie regionalnych surowców. Korzystamy jedynie z tradycyjnych receptur, dzięki którym nasze zarówno sery jak i wędliny charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tatrzańskich hal.

Czytaj dalej

Dlaczego nasze sery

Produkcją tradycyjnych serów góralskich: oscypków, korbaczy, czy buncu owczego zajmujemy się od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, pasji do tradycji, mleku które pochodzi wyłącznie od owiec wypasanych na ekologicznie czystych podhalańskich halach, nasze sery smakują tak jak dawniej, a ich jakość nie ma sobie równych.

Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Wyśmienity smak

100% regionalne

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Przewiń stronę do początku