Syrop Z Aronii 500ml

Cena: 22,00

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
578 611 696
Syrop Z Aronii 500ml

Syrop z aronii to prawdziwa bomba smakowa! Aronia, znana również jako czarnośliwa, to małe, ciemnofioletowe owoce o intensywnym smaku i korzennym aromacie. Syrop z aronii jest idealny do dodawania do napojów, koktajli, a nawet do deserów. To nie tylko pyszne, ale również zdrowe! Aronia jest bogata w przeciwutleniacze i witaminę C, co wspiera odporność i ogólne dobre samopoczucie. Spróbuj i pozwól sobie na prawdziwą eksplozję smaków!

najwyższa jakość serków górlaskich

Nasza jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych serów i wędlin. Wszystkie wyroby produkowane są z wyłącznie regionalnych surowców. Korzystamy jedynie z tradycyjnych receptur, dzięki którym nasze zarówno sery jak i wędliny charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tatrzańskich hal.

Czytaj dalej

Dlaczego nasze sery

Produkcją tradycyjnych serów góralskich: oscypków, korbaczy, czy buncu owczego zajmujemy się od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, pasji do tradycji, mleku które pochodzi wyłącznie od owiec wypasanych na ekologicznie czystych podhalańskich halach, nasze sery smakują tak jak dawniej, a ich jakość nie ma sobie równych.

Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Wyśmienity smak

100% regionalne

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Przewiń stronę do początku