Serek mini krowi wędzony

Cena: 2,50

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
578 611 696
Serek mini krowi wędzony

Nasz świetnie zaopatrzony sklep góralski oferuje lokalne specjały produkcji własnej, których musisz spróbować! Dostępny tutaj krowi wędzony serek mini to świetna przekąska na niewielki głód, która pasuje do wielu okoliczności. Wykonaliśmy go na podstawie oryginalnego przepisu, z wykorzystaniem świeżego mleka zwierząt żywiących się na zielonych halach. Dzięki temu jest to produkt ekologiczny, po który mogą sięgać konsumenci o wysokich wymaganiach jakościowych i wysublimowanych kubkach smakowych. 

Zamawiając większą ilość tego wyśmienitego serka krowiego, masz pewność, że wystarczy Twojej rodzinie na dłużej. Wyrób wędzony w wersji mini przyda się również na specjalnych wydarzeniach, jakie organizujesz w swoim domu. Stanowi wdzięczny dodatek do smacznych sałatek, desek serów i wędlin. Można się nim zajadać również, pijąc piwo w trakcie meczu czy wieczoru filmowego, kiedy nie zawsze da się znaleźć czas i energię na gotowanie. Produkt góralski możesz jeść na zimno i grillować, w zależności od aktualnych preferencji.

Składniki:

-mleko krowie

-podpuszczka

-sól

najwyższa jakość serków górlaskich

Nasza jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych serów i wędlin. Wszystkie wyroby produkowane są z wyłącznie regionalnych surowców. Korzystamy jedynie z tradycyjnych receptur, dzięki którym nasze zarówno sery jak i wędliny charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tatrzańskich hal.

Czytaj dalej

Dlaczego nasze sery

Produkcją tradycyjnych serów góralskich: oscypków, korbaczy, czy buncu owczego zajmujemy się od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, pasji do tradycji, mleku które pochodzi wyłącznie od owiec wypasanych na ekologicznie czystych podhalańskich halach, nasze sery smakują tak jak dawniej, a ich jakość nie ma sobie równych.

Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Wyśmienity smak

100% regionalne

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Przewiń stronę do początku