Mini owczy 100% 5szt wędzonych

Cena: 27,50

Kod:

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
578 611 696
Mini owczy 100% 5szt wędzonych

Przygotowujesz przyjęcie i szukasz inspiracji na pyszne przekąski? A może chcesz kupić wartościowe produkty na drugie śniadanie w pracy czy szkole? Bez względu na to, na które pytanie odpowiedziałeś twierdząco, Twoje oczekiwania spełnią serki podhalańskie, które zamówisz w naszym sklepie internetowym. Góralskie sery z mleka owczego, pakowane po 5 sztuk, to idealne rozwiązanie na rodzinne uroczystości i spotkania z przyjaciółmi. Oczywiście nadadzą się także jako element codziennych, wartościowych posiłków.

Góralskie sery z mleka owczego

Spożywając serki podhalańskie z naszego asortymentu, masz pewność, że:

  • dostarczasz swojemu organizmowi cennych witamin, białka, węglowodanów, tłuszczów i składników mineralnych,
  • stawiasz na najwyższą jakość wyrobów, które powstały na bazie przekazywanych z pokolenia na pokolenie receptur oraz regionalnych składników,
  • pochodzą one od owiec wypasanych w ekologiczny sposób.

Już teraz złóż zamówienie i przekonaj się, jak pyszne i wartościowe są góralskie sery z mleka owczego.

najwyższa jakość serków górlaskich

Nasza jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych serów i wędlin. Wszystkie wyroby produkowane są z wyłącznie regionalnych surowców. Korzystamy jedynie z tradycyjnych receptur, dzięki którym nasze zarówno sery jak i wędliny charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tatrzańskich hal.

Czytaj dalej

Dlaczego nasze sery

Produkcją tradycyjnych serów góralskich: oscypków, korbaczy, czy buncu owczego zajmujemy się od wielu pokoleń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie, pasji do tradycji, mleku które pochodzi wyłącznie od owiec wypasanych na ekologicznie czystych podhalańskich halach, nasze sery smakują tak jak dawniej, a ich jakość nie ma sobie równych.

Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Wyśmienity smak

100% regionalne

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Przewiń stronę do początku